Kodėl sidabriniai papuošalai yra tokie naudingi sveikatai?

 • Kodėl sidabriniai papuošalai yra tokie naudingi sveikatai?

  Kodėl sidabriniai papuošalai yra tokie naudingi sveikatai?
  Jūs būsite tikriausiai nustebę, kuomet jums papasakosime, jog sidabriniai papuošalai turi labai daug naudos sveikatai. Yra ne vienas mokslinis tyrimas, kuris įrodė, kad sidabras tikrai turi teigiamos įtakos žmonių sveikatai. Dauguma žmonių nešioja sidabrinius papuošalus, nes tai yra mados tendencija. Tačiau, dauguma net nežino, jog šis papuošalas gali atnešti ir naudos.

  Istorija – kaip sidabras neša naudą sveikatai

  Sidabro nešiojimo naudą buvo atrasta dar graikų ir romėnų laikais. Seniau žmonės sidabrą naudojo kaip indą vandeniui, vynui ir maistui laikyti. Senovės žmonės žinojo, kad sidabras yra puikus cheminis elementas, kuris naikina bakterija ir užkerta kelią maisto gedimui.

  1800 – aisiais metais mokslininkai pasidalino rezultatais, kad sidabras tikrai yra galingas kovotojas su bakterijomis, o tuomet prasidėjo gydomųjų sidabro mišinių kūrimas ir naudojimas. Iki 1940 metų buvo apie keturiasdešimt skirtingų sidabro kompozicijų, kurie buvo naudojami įvairioms infekcinėms ligoms gydyti. 

  Kaip sidabro gaminiai tapo išbraukti iš istorijos šaltinių?

  Senovėje sveikatos specialistai naudodavo sidabrą kaip antibiotiką. Tais ir dabartiniais laikais, niekas taip gerai negydo kaip sidabras. Tačiau 1930 metais prasidėjo judėjimai prieš sidabro gaminius, nes tai yra natūrali medžiaga, kuri negali būti užpatentuojama. Tik komercinių vakcinų pramonės galėdavo patentuoti savo produktus, tad sidabriniai vaistai buvo ištrinti iš vadovėlių ir dingo visos istorijos apie sidabrą.

  Kokią naudą teikia sidabriniai papuošalai?

  Dalinamės su jumis, pagrindiniais sidabrinių papuošalų naudojimo privalumais sveikatai:

  Jeigu naudojate kokius nors elektros prietaisus, tuomet sidabras gali jums padėti apsisaugoti nuo sklindančios elektromagnetinės spinduliuotės. Sidabras puikiai sąveikauja su natūralios odos laidumu, tad jūsų oda išliks saugi nuo visų elektros trikdžių, bei palaikys tinkamą kūno temperatūros balansą.
  Sidabras yra naudojamas kaip antibiotikas ir sterilizavimo priemonė. Sidabro papuošalų nešiojimas padės jums kovoti su infekcijomis ir apsisaugosite nuo peršalimo, gripo, bei daugelio rūšių bakterijų ir virusų. Taip pat sidabro papuošalai padės išplėsti kraujagyslių elastingumą. Šis privalumas leidžia organizmui greičiau išgydyti žaizdas ir mėlynes.
  Sidabras gali keisti spalvą dėl cheminių medžiagų, kuomet jos yra toksiškos. Taip galėsite natūraliai patikrinti medžiagų toksiškumą.