Auskarai su cirkoniu A500140678124

 • Metalas: sidabras 925
  Masė: 1.6g (+/-10%)
  Akmuo: Cirkonis (sintetinis juvelyrinis akmuo)

  Tai labai gilus savo potencialu akmuo, todėl įvairūs mineralų poveikio tyrėjai jį aiškina skirtingai.

  Tai akmuo tų, kurie visuose dalykuose, ką jie bedarytų, siekia įžvelgti prasmę. Tai pasaulio statytojo akmuo, todėl neveltui masonai savu laiku buvo išsirinkę jį savo akmeniu. Pamatais cirkono statomam mūrui privalo būti amžinosios vertybės. Tik ant jų jis padeda statyti. Jei statytojas šių vertybių nesupranta arba jų nesilaiko, cirkonas laiko jį nevertu savo pagalbos, todėl šalutiniai veiksniai gali būti lemtingi ir triuškinantys.

  Tai bundančios arba jau pabudusios sielos akmuo. Tik toks žmogus ima nutuokti savo tikslus ir paskirtį ir siekia tai vykdyti. Jis nepadeda rasti kelio. Jo šeimininkas turi jau tą kelią žinoti. Todėl geriau jis tinka po antrojo Rahu grįžimo, t.y., nuo 37 metų. Tai akmuo tų, kurie gyvena intensyvų, prasmingą ir sąmoningą gyvenimą, aukojamą vardan kitų. Tai profesionalų savoje srityje akmuo.

  Tokius žmones jis veda, saugo, pritraukia reikalingus žmones, pinigus, padeda įveikti iššūkius ir išbandymus. Suteikia racionalumo, sumišusio su vidiniu žinojimu, logikos, sugebėjimą išskaičiuoti –numatyti reikalo eigą ir baigtį. Skatina analitinį mąstymą, neišleidžiant iš akių prasmės ir pagrindinio tikslo, tačiau kartu lengvai reaguojant į pokyčius ir persiorientuojant pokyčiuose. Naudingas tiems, kurie užsiima slaptais, bet visuomeniškai naudingais dalykais. Sakralinių mokymų tyrinėtojams suteikia platesnę įžvalgą, koncentruotą minties jėgą, esmės matymą. Padeda dirbti su minčių formomis.

  Fiziniame lygmenyje: sužadina kepenis, valo tulžį, stiprina kaulus, ramina skausmą, traukulius.
  Mineralų terapijoje dedamas ant kūno ne ilgiau 30 min. Tinka III, V čakroms. Ant VI –suaktyvina smegenų veiklą, stiprina koncentraciją (ne ilgiau 15 min.)
  Stiprina ir valo eterinį bei mentalinį, valo astralinį, veikia kauzalinį kūnus.   

  Akmuo
  Cirkonis
  Paviršiaus danga
  Blizgus
  Auskarų tipas
  Prie ausies
  Auskarų tema
  Kiti
  Sidabro praba
  925